Text
 
 
 
 

Бізнес «Із села!» — це цікаво!

«Із села!» — сервіс, спрямований на забезпечення мешканців міст якісними продуктами харчування. Перспективний напрямок, що базується на стійких трендах.
Ядром мультиканальної системи продажів є унікальна технологія, створена і підтримувана командою з дизайнерів, айтішників і маркетологів. Правильно налаштована схема роботи дозволяє вести бізнес ефективно, гнучко взаємодіяти з постачальниками і вибудовувати клієнт-орієнтований сервіс.

«Під ключ»

«Із села!» — це модель готового бізнесу. Ми розробили три варіанти франшизи в залежності від території та партнерства:
Магазин самообслуговування
Магазин самообслуговування та доставка по місту
Мережа магазинів та доставка по місту


Кожна модель стартапу має свій план розвитку та відрізняється за стартовими інвестиціями.

Кого ми шукаємо?

Ми впевнені, що займаємося корисною і потрібною справою, як для мешканців міст, так і для фермерів. Ми вважаємо, що жителі будь-якого міста повинні мати можливість смачно і здорово харчуватися. Саме тому, ми шукаємо партнерів, яким не чужа тяга до інновацій, які володіють достатнім запасом ентузіазму і фінансової міцності, необхідних для запуску такої справи і які також готові забезпечувати для своїх клієнтів високу якість сервісу.

Бізнесмен може побачити в «Із села!» цікаве і прибуткове діло. А у нашої команди є найголовніше: інноваційна бізнес-ідея, механізм реалізації та досвід. Ми готові докласти максимум зусиль для запуску, налаштування і швидкого виведення цього проекту у фарватер рентабельності.

Інтерв'ю з Володимиром Демяненко(Березень 2013)

Видео
Компанія «Із села!» Шукає інвестиції для розвитку бізнесу або партнера для спільного ведення бізнесу
Будемо раді листам
vladimir@promdex.com