Text
 
 
 
 

Програма "Добрий друг"

Вам подобається проект "Із села!" і ви розповідаєте про нього рідним і друзям? Ми цінуємо вашу довіру і бажання розвивати наш проект разом з нами. Тому ми придумали систему заохочень за рекомендації - ви зможете отримувати грошові бонуси на свій електронний рахунок!

У чому вигода?

Ви отримуєте 50 грнstrong> на електронний рахунок за перше замовлення кожного запрошеного вами друга. І надалі, кожен місяць по 1% від суми його замовлень. Друг, який сумарно замовив на 500 грн, отримує - 50 грн на електронний рахунокstrong>.
Якщо запрошені вами покупці також стануть активними учасниками програми "Добрий друг", вам буде нараховуватися по 0,5% від суми чеків клієнтів, запрошених вашими друзями.
Гроші з електронного рахунку можна буде використовувати для оплати наступних ваших замовлень. .

Як запросити?

З допомогою картки "Добрий друг".
Замовте у нас і подаруйте другу спеціальну картку «Добрий друг», якою він скористається при реєстрації свого «профілю» на сайті. Надалі, ця картка буде пов'язана з його інтернет-рахунком.

За допомогою посилання.
Немає можливості вручити карту другу особисто, або забули її замовити? Не біда! Ще більш простий спосіб отримувати грошові бонуси за рахунок своїх друзів - просто дати їм спеціальне посилання, яке вони введуть при реєстрації аккаунта. Після отримання першого замовлення, кожен хто скористався таким посиланням, будуть прикріплені до Вас, і отримають свою картку самостійно.

За номером телефону.
Найбільш ледачий та актуальний спосіб залучити друзів, щоб розбагатіти - це попросити їх вказати Ваш номер телефону при реєстрації. І все! Цей спосіб найпоширеніший і дозволяє скористатися всіма перевагами програми «Добрий друг». До чого ми Вас і закликаємо!

Так що, користуйтеся на здоров'я!
Запрошуйте друзів!
Нехай життя буде смачніше!