Text
 
 
 
 
ООО "Сладкий Мир"
У виробництві використовується справжній бельгійський шоколад і натуральна високоякісна сировина, без замінників цукру, лауринових жирів і шкідливих Е-компонентів. Значний обсяг продукції складають ексклюзивні вироби з великою часткою ручної праці. Кондитерська фабрика «Сладкий мир» постійно розширює асортимент своєї продукції. Візитними картками компанії є ТМ «Сладкий мир» і «Shoud'e».
ООО "Сладкий Мир"
Кондитерська фабрика «Сладкий мир» — український виробник, лідер з виготовлення натуральних солодощів. «Світ натуральних солодощів» — це не просто рекламний слоган, але й місія компанії, яка полягає в тому, щоб створювати здорові, корисні, смачні солодощі для дітей та дорослих.

У виробництві використовується бельгійський шоколад і натуральна високоякісна сировина, без замінників цукру, лауринових жирів і шкідливих Е-компонентів. Значний обсяг продукції складають ексклюзивні вироби з великою часткою ручної праці. Кондитерська фабрика «Сладкий мир» постійно розширює асортимент своєї продукції. Візитними картками компанії є ТМ «Сладкий мир» і «Shoud'e».

ТОВ «Сладкий мир» веде свою історію з 2002 року. Основним видом діяльності компанії в перші два роки її роботи була дистрибуція східних солодощів з Туреччини. За цей час кондитери пройшли ряд стажувань в Туреччині, що дозволило закупити обладнання і вперше в Україні налагодити виробництво лукума. З розширенням виробництва шоколатьє кондитерської фабрики пройшли ряд стажувань в Італії, що дозволило налагодити випуск шоколадних виробів, які не поступаються кращим європейським зразкам.


Сьогодні виробництво на підприємстві розвивається за п'ятьма напрямками:
  • Шоколаду і шоколадних фігурок;
  • Східних солодощів;
  • Шоколадних цукерок;
  • Мармеладу;
  • Батончиків здорового харчування.
Популярні товари постачальника
ООО "Сладкий Мир"
У кошику
Товар скоро знову з'явиться