Text
 
 
 
 
ПП "Лактал"
ПП "Лактал"
Минуло двадцять років з того часу, як французька компанія Лакталіс з'явилася на українському ринку. Перші кроки по створенню підприємства були зроблені ще в 1993-1995 роках, а 16 лютого 1996 було зареєстровано спільне підприємство на базі Миколаївського молочного комбінату. Складна економічна ситуація в українському тваринництві і розпад колективних господарств потребували нового підходу до організації заготівель молока. У французьких партнерів був великий досвід роботи з приватним сектором, і він знайшов своє успішне втілення на Миколаївщині та за її межами.

«Лакталіс-Україна» (тоді ЗАТ «Беньє-Україна») першим в країні почав фінансувати заготівлю сировини. У селах створили 200 приймальних пунктів, відповідних ветеринарно-санітарним нормам. Кожен пункт облаштували охолоджувачем і мінілабораторією для визначення якісних і кількісних показників. Сьогодні на господарствах і приватних подвір'ях встановлено більше 400 охолоджувачів.

У 2007 році компанією Лакталіс було придбано ще одне підприємство — ТОВ «Молочний Дім» (м Павлоград), що стало наступною сходинкою розвитку Групи на території України. Під управлінням французьких власників заводи пройшли повне технічне і технологічне «переродження». Тримаючи курс на забезпечення якості та харчової безпеки продукції персонал пройшов навчання по системі менеджменту безпеки, навичкам внутрішніх аудитів. Впроваджена і постійно працює система НАССР, сертифікована інтегрована система менеджменту якості та безпеки харчових продуктів відповідно до вимог стандартів ISO 9001 та ISO 22000, а також система управління якістю ISO 9001: 2009. Успішно працює програма відстеження продукції по всьому ланцюжку виробництва для оптимального контролю сировини та готової продукції. Результати наполегливої ​​праці не змусили насіння довго чекати і вже сьогодні усі бренди компанії Лакталіс — впізнавані молочні марки на території України.

Ретельно вивчаючи смаки споживачів, компанія Лакталіс постійно розробляє нові продукти, розвиває технології та вдосконалює упаковку, саме тому географія лояльних споживачів продукції, що випускається на території України, розширилася далеко за межі батьківщини в країни ближнього і далекого зарубіжжя.
Популярні товари постачальника
ПП "Лактал"