Text
 
 
 
 
IzSela.ua / Рекомендації / Фермерські продукти
Фермерські продукти

Чим пахнуть сільські продукти

Вони пахнуть вітром та скошеною травою, сонцем та налитими колосками, теплим молоком та сільським будинком – вони пахнуть справжнім життям. Фермерські продукти — одиничний товар. Їх не виготовляють тоннами, не штампують довгими рядами у величезних цехах. Їх роблять неквапливо та з любов'ю, як для себе. Щільні апетитні кружечки ковбас, по-чесному закопчені окороки, ароматні сири, свіжа вгодована птиця – натуральні продукти дарують здоров'я та радість, вселяють віру, що Земля, як і раніше, крутиться, і все в цьому житті буде чудово.

Фермери несуть персональну відповідальність за те, що вони роблять. У них немає можливості та бажання сховатися за торговою маркою та юридичними відділами. Вони завжди на виду і працюють на совість. Вихідні та свята – то не для них. Вони працюють, щоб «смачні» вихідні та свята були у нас.

Фермерські продукти не піддаються інтенсивної обробці, яка вбиває все живе та корисне. Сільські вершки, молоко, сир, м'ясо, ковбаси не порівняти з продуктами масового виробництва. Корови, кози, вівці не чекають милості від людини, сидячи в загородах, а щипають травичку на мальовничих пасовищах, набираючись сили та здоров'я, а потім віддають їх нам. Давайте ж приймати ці щедрі дари – вони того варті.