Text
 
 
 
 
IzSela.ua / Рекомендації / Домашні страви
Домашні страви

Домашній обід за п'ять хвилин

Скільки вовка – ой, тобто людину – не годуй, все одно рано чи пізно захоче що-небудь з'їсти. Причому що-небудь смачненьке. А що найсмачніше в будь-якій кухні світу? Правильно! Домашня їжа, приготована дбайливою господинею із найкращих продуктів.
Апетитні домашні ковбаси, ароматні млинці, традиційні українські вареники, пироги із печі... Навіть просте перерахування викликає рясне слиновиділення. Одна біда – щоб втілити амбітні кулінарні плани у життя, доведеться провести біля плити досить багато часу. Справа ця клопітка та не кожному до снаги. У шаленому цейиноті не завжди вдається викроїти час навіть на повноцінний сон, не кажучи вже про те, щоб витратити кілька годин на страву, від якої через п'ять хвилин залишаться тільки спогади.
То що ж, харчуватися фастфудом, відмовлятися від корисної здорової їжі? Ні у якому разі! Досвідчені кулінари зроблять усю тяжку роботу за вас. Ну люблять вони цю справу – подобається їм бути корисними людям, душа співає, коли навколо всі ситі та задоволені. Все, що вам залишається, – це розігріти, відварити або злегка підсмажити. Таким чином, обопільна вигода виходить: і вовки – ой, тобто люди – ситі, і кухарі задоволені.