Text
 
 
 
 
IzSela.ua / Рекомендації / Вегетаріанські продукти
Вегетаріанські продукти

Що у вегетаріанця на тарілці

Багатьох м'ясоїдів так і тягне зазирнути у тарілку до вегетаріанців. Що ж вони їдять? Невже й правда одну траву. Ні, неправда! І у тих, хто відмовився від м'ясних продуктів, є можливість харчуватися смачно, поживно, з користю для тіла та задоволенням для душі. І головне – різноманітно. Просто їх раціон дещо відрізняється від кулінарних звичок більшості.

У вегетаріанському гастрономічному просторі зараз є де розгулятися. На ринку продуктів харчування безліч цікавих товарів, які не гріх включити до свого меню будь-якій людині. Різноманітні види борошна – житнє, кукурудзяне, вівсяне, гречане, лляне та навіть такі дивовижні, як із розторопші та амаранту.

Свіжі овочі-фрукти. Не подобаються свіжі? Будь ласка – виробники за літо насушили тонни природних дарів – вистачить на всіх. Завжди доречні на вегетаріанському столі запаси від білочки – сушені грибочки та горішки.

Білок доставлять в організм квасоля, горох, нут та інші дивовижні бобові культури. Це тільки здається, що життя без м'яса не існує. Ще й як існує! У засіках виробників є безліч натуральних продуктів на будь-який смак, яким неодмінно зрадіє чистая вегетаріанська душа.