Text
 
 
 
 
IzSela.ua / Рекомендації / Дитячі продукти
Дитячі продукти

Вантажівка цукерок із шоколадним причіпом

Якщо б діти самостійно складали собі меню, воно б виглядало приблизно так: на сніданок – вантажівка цукерок із колою, на обід – три (ні, краще п'ять) бісквітних острови посеред океану лимонаду, на полудень – маленький візок шоколаду, на вечерю можна обійтися відром морозива. Дитяча мрія. Але... як у тому анекдоті: «З’їсти – то він з’їсть, але хто ж йому дасть».

Звичайно ж, ні один з батьків у тверезвй пам’яті не будет годувати таким чином улюблене чадо, бо дитина ж повинна вирости здоровою – зяючий карієс та змучена печінка їй ні до чого. Якщо вже й дозволяти солодощі, то краще вибирати батончики зі злаками, горіхами або фруктами-ягодами. Зефір, мармелад, пастила, виготовлені з фруктово-ягідного пюре та натурального згущувача, теж нешкідливі, ба навіть корисні, якщо не підміняти ними сніданки-обіди.

У щоденному дитячому продуктовому кошику повинні бути свіже молоко та молочні продукти, нежирне м'ясо, печінка, горіхи, злаки, яйця, овочі та фрукти. А ось чіпси, фабричні солоні сухарики, солодку газовану воду, продукти з барвниками та консервантами бажано викреслити з життя малюка. Тоді й життя його буде розфарбоване у найяскравіші кольори – без усіляких барвників.