Text
 
 
 
 
IzSela.ua / Рекомендації / Продукти для діабетиків
Продукти для діабетиків

Діабетичному харчуванню позаздрять найздоровіші

Людині, що страждає діабетом, аж ніяк не можна обійтися без здорового дієтичного харчування. І перш за все слід відмовитися від так званих швидких вуглеводів – картоплі, випічки, різних солодощів, пакетованих соків. То що ж тепер – ковтати слину та сльози образи, спостерігаючи, як дехто відправляє у рота другий шматок торта? Нізащо! Існує величезгний список продуктів із фруктозою, що пішли б на користь не тільки тим, у кого не склалися стосунки з цукром, але й абсолютно здоровим людям, – цукерки, печиво, шоколад, зефір, соки без додавання цукру.
Хворим на діабет аж ніяк не можна зловживати м'ясом, особливо жирним, та іншими м'ясними продуктами – ковбасами, сардельками, шинкою. А ось проходити повз домашньої курочки або індички не варто – близько 100 грамів на день можуть дозволити собі навіть люди із важкою формою діабету. Так кажуть лікарі.
Якщо хочеться сметанки – випийте органічного кефіру або йогурту, потягнуло на пиріжки – будь ласка, є цільнозернове борошно, фруктоза або вже готовий бездріжджовий хліб.
Одним словом, здорове харчування іще нікому не зашкодило. Той самий випадок, коли не було би щастя, та нещастя допомогло.